Na co zwrócić uwagę wybierając czarter jachtów w Chorwacji?

Czarter jachtów w Chorwacja może okazać się wspaniałą przygodą żeglarską, ale pamiętać należy o tym, aby wybrać odpowiedni jacht, który zapewnia komfortową i bezpieczną podróż. Przy wynajmowaniu jachtu warto korzystać z usług profesjonalnych firm, które mogą pochwalić się dobrą renomą i wieloma zadowolonymi klientami.

Co powinien posiadać porządny jacht?

Dobry jacht powinien zapewnić dostęp do Internetu, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie życia. W dzisiejszych czasach stosuje się nie tylko modem bezprzewodowy WiFi, ale również USB stick. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy szanujący się armator wlicza WiFi w cenę czarteru jachtu. Pamiętać należy jedynie o tym, aby zabrać laptop, telefon albo tablet.

Przed wyprawą na morze warto sprawdzić silnik do pontonu. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale u większości armatorów w Chorwacji silniki nie należą do podstawowego wyposażenia czarterowego jachtu, dlatego też należy za niego zapłacić. Ceny wahają się od 50 do nawet 120 euro za jeden tydzień.

Na jakie zniżki można liczyć?

W Chorwacji jest naprawdę bardzo duża konkurencja, dlatego też można liczyć na ciekawe zniżki za jacht. Niektórzy armatorzy mogą zaproponować nawet 30% zniżki za czarter jachtów w Chorwacja. Na promocyjne oferty mogą liczyć przede wszystkim stali klienci oraz osoby, które dokonują wczesnej rezerwacji online.

W Chorwacji bardzo często organizowane są profesjonalne targi żeglarskie na których to można otrzymać naprawdę duże zniżki na czarter jachtów w Chorwacja. Niższe ceny można uzyskać również za dłuższy wynajem albo jak korzysta się z popularnych ofert last minute lub first minute.

Rejs z małym dzieckiem

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy armator oferuje swoim klientom kamizelki ratunkowe dla małych dzieci, dlatego też na czarter można zabrać swoje potomstwo. Bardzo dużo firm na życzenie klientów do relingów przymocowuje specjalną siatkę baby net. Jej koszt wynajmu to wydatek około 50 euro.

Żeglowanie z dziećmi może okazać się wspaniałą przygodą, ale zawsze należy pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa. Na samym końcu warto wspomnieć również i o tym, że na krótkie i dłuższe rejsy można zabrać także zwierzęta. Za tego typu usługę należy dopłacić od 50 do 100 euro.

Czarter jachtów w Chorwacji oferuje Agencja Żeglarska Kubryk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here