rzęsy jedwabne

Chyba większość kobiet zgodzi się z opinią, że rzęsy są niesamowicie ważnym elementem wyglądu. Przyozdobione odpowiednim tuszem potrafią mieć pozytywny wpływ na całą oprawę oka. Posiadaczki długich rzęs mogą mówić o dużym szczęściu. Jednak nie każda przedstawicielka płci pięknej została obdarzona przez naturę tym atutem i tutaj nie pomoże nawet najdroższy drogeryjny tusz, choć takowych na rynku spotkamy mnóstwo. Producenci obiecują wydłużenie, pogrubienie, czy tak zwany efekt „wow”, często jednak to nie wystarczy. W takiej sytuacji ratunkiem są sztuczne rzęsy jedwabne. Owszem, możemy posłużyć się tymi dostępnymi w ofertach sklepowych, lepiej mimo wszystko skorzystać z usług wykwalifikowanej kosmetyczki.

Rzęsy jedwabne

Rzęsy jedwabne to jeden z rodzajów sztucznych rzęs zaraz obok syntetycznych oraz rzęs z futra norek syberyjskich. Niegdyś stosowane były one aby uzyskać wygląd iście teatralny, dziś jest stosowany jako uzupełnienie codziennego makijażu przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnej maskary. Najnaturalniejszy rezultat możemy osiągnąć doczepiający rzęsy techniką 1:1, co oznacza przytwierdzenie jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Poniesione koszty to kwestia decyzji o rodzaju rzęs, które zostaną zaaplikowane. Jedwabne rzęsy są jednym z droższych akcesoriów, lecz – nie oszukujmy się – we własny wygląd należy odrobinę zainwestować, wszak chodzi tu nie tylko o wizualność, a przede wszystkim o nasze samopoczucie.

Wybór rzęs wykonanych z protein jedwabiu niesie ze sobą pełną gamę zalet, zaliczymy do nich następujące:

  • efekt naturalności, który zawdzięczać możemy różnej grubości;
  •  brak obciążenia i tym samym podatności na wypadanie naturalnych rzęs;
  • możliwość swobodnego trybu życia bez obaw o ewentualne uszkodzenia;
  • opcja dobrania różnorakich urozmaiceń (np. kolor według własnych preferencji).

Aby rzęsy utrzymały się jak najdłużej należy przywiązać uwagę do poniższych zasad:

  • odstawić wszelkie tusze wodoodporne oraz pogrubiające;
  •  zaprzestać używania kosmetyków do zmywania makijażu wodoodpornego (płyny i mleczka);
  • nie stosować tłustych kremów.

Nie zapominajmy o najważniejszym – zanim postawimy nasze kroki w salonie kosmetycznym warto zrobić dokładne rozeznanie wśród tych oferujących wykonanie zabiegu przedłużania rzęs. Osoba, która ów wykona powinna być odpowiednio przeszkolona i mieć dostęp do wysokiej jakości produktów. To konieczne – przecież chodzi tu o komfort i słuszne spożytkowanie funduszy.

Podsumowanie

Subtelne, gęste oraz długie rzęsy to piękny rekwizyt kobiety. Ich przedłużenie może znacząco wpłynąć na poprawę samopoczucia oraz ogólny wygląd. Nie bez przyczyny powiedzenie „wachlarz rzęs” wciąż funkcjonuje we współczesnym świecie.

Specjaliści w dziedzinie kosmetologii zadbali o to by każda klientka wychodziła z gabinetu w stanie euforii i zadowolenia. Piękno oraz aktywny tryb funkcjonowania już nie muszą się wykluczać. Rzęsy jedwabne to doskonałe rozwiązanie dla właścicielek rzęs rzadkich – dziś świat stoi przed Wami otworem!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here