“Cyberpunk 2077” – wszystko, co powinieneś wiedzieć

0
1907

Gry komputerowe są bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Tworzą one odrębne światy, w których część z nas bardzo lubi przebywać. Dają one możliwość zrelaksowania się i oderwania od problemów dnia codziennego. Dzięki grom jesteśmy bardziej spostrzegawczy, mamy lepszy refleks, itp. Pozwalają nam one uzyskać komfort, o który często ciężko w realnym świecie. Oczywiście o ile nie przesadzamy z nimi. Wszystko, co jest dostępne w nadmiarze, może szkodzić. Trzeba zawsze o tym pamiętać, wchodząc w uniwersum danej gry. 

 1. Nowość, na którą czeka cały świat
 2. Na czym grać w “Cyberpunk 2077”?
 3. Szczegóły są najistotniejsze

Nowość, na którą czeka cały świat

Jedną z ciekawszych propozycji dla graczy, która wkrótce pojawi się na rynku jest propozycja firmy CD Projekt RED, zatytułowana “Cyberpunk 2077”. Gra jest oparta na papierowej grze fabularnej “Cyberpunk 2020” autorstwa Mike’a Pondsmitha, która zyskała wielką popularność w Polsce w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Akcja gry rozgrywa się w dystopijnym megalopolis Night City. Ta fabularna gra akcji, ze światem otwartym na eksplorację, ma wielkie szanse by stać się kolejnym polskim przebojem na światowym rynku gier komputerowych. Jej oficjalna promocja jest przewidywana na siedemnastego września 2020 roku, a więc całkiem niedługo. Warto więc uzbroić się w odrobinę cierpliwości oraz odłożyć trochę grosza na jej zakup. Dotychczasowe zwiastuny utrzymane w stylistyce retro futurystycznej zapowiadają zabawę na wysokim poziomie.

Na czym grać w “Cyberpunk 2077”?

Jakie wymagania sprzętowe trzeba będzie spełnić, by móc się w pełni oddać cyberpunkowym światu? Minimalne wymagania mają następujące parametry:

 •         Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz, AMD Ryżem 5 260 3.9 GHz,
 •         Karta graficzna: 3 GB, Nvidia GeForce GTX 780/AMD Radeon R9 280 (lub lepsza),
 •         Pamięć RAM: 12 GB,
 •         System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit lub Windows 10.

Jeśli zaś będzie nam zależało na tym by z gry skorzystać w pełni rekomendowane są następujące parametry techniczne:

 •         Procesor: Intel Core i7-8700 K 3.7 GHz,
 •         Karta graficzna: 8 GB, Nvidia GeForce GTX 1070/AMD Radeon RX Vega 56 lub lepsza karta,
 •         Pamięć RAM: 16 GB,
 •         System operacyjny: Windows 10 64-bit.

Posiadając sprzęt komputerowy o wyżej wymienionych rozwiązaniach możemy liczyć na dobrą rozgrywkę, w której to my będziemy rozdawać karty. Grać będzie można na pecetach, a także na konsolach takich jak PlayStation 4 oraz Xbox One. Pozwoli to na pełne docenienie walorów gry, zwłaszcza tych graficznych, które są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Za nie to twórcy gry otrzymali już specjalne branżowe  wyróżnienia na Game Critics Award w 2018 oraz w 2019 roku. Gwarantuje to, że produkt, który otrzymamy spełni wszelkie nasze oczekiwania.

Szczegóły są najistotniejsze

W grze Cyberpunk 2077 można będzie się wcielić w różne postacie, takie jak: Techie, Solo, Netrunner, Rocketboy, czy Corporate. Pozwala to dowolnie kształtować parametry dla poszczególnych graczy, dzięki czemu zyska ona na atrakcyjności. Dotyczy to, m.in.: wyglądu, inteligencji czy modyfikacji ciała. Takie zaawansowane rozwiązania powodują to, że potencjalni użytkownicy gry o wiele chętniej identyfikują się z postacią, a rozgrywka nabiera bardzo indywidualistycznego charakteru. Jedną z witryn, poprzez które będzie można ją nabyć, jest sklep internetowy oleole.pl. Znajdziemy tam także sporo innych gier, które docelowo mogą nas zainteresować, ale nie zapominajmy, że to właśnie cyberpunkowy świat rodem z CD Projekt RED zapowiada się na przebój tej jesieni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here