naturalne brwi

Brwi to kluczowy element w całym makijażu. Nadają one bowiem twarzy odpowiedni wyraz. Dzięki dobrze pomalowanym brwiom cały makijaż może być spójny i może wyglądać efektownie. Jeśli nasze brwi są wyregulowane i przycięte, proces malowania to tylko formalność. Jak zatem regulować brwi?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/regulowanie-brwi/

Jak regulować brwi?

Regulacja brwi wcale nie jest taka trudna. Wystarczy jedynie trzymać się kilku ważnych i kluczowych wytycznych. Aby określić jaki kształt brwi będzie dla nas odpowiedni powinniśmy mieć potrzebne do tego narzędzia. Są to: ołówek lub pędzelek oraz kredka do makijażu np. do oczu. Istotne jest to, aby była ona w innym, mocnym kolorze, innym niż wsze brwi.

Wosk lub plastry

Poza standardową regulacją brwi przy pomocy pęsetki, do regulacji brwi możemy zastosować także inne produkty. Niektóre z nich będą znacznie szybsze oraz zajmą nam mniej czasu. Jakie to są to przedmioty?

Jest to między innymi wosk do regulacji brwi. Obecnie sklepy oferują nam szeroki asortyment wosku ub plastrów do depilacji wąsika lub takich dedykowanych specjalnie do brwi. Śmiało możemy z nich skorzystać oraz przetestować, który jest najlepszy. Choć ból może wydawać się przeogromny, wcale taki nie jest i co najważniejsze czujemy go tylko raz, a nie tak jak w przypadku pęsety – każdy po pare razy.

Nitka

Wiele osób uważa, że używanie nitki jest nie tylko szybsze, ale i o wiele mniej bolesne oraz nie podrażnia skóry w takim dużym stopniu. To właśnie dlatego sposób ten poleca się dla osób z wrażliwą cerą, skłonną do czerwienienia.

Nitka usunie dosłownie każdy włosek, nawet ten najmniejszy, którego pęsetka nie jest w stanie złapać. Na początku zabieg ten może wydawać nam się bardzo skomplikowany, a wręcz niemożliwy. Jednak po kilku, czy kilkunastu próbach. Kiedy dojdziemy do wprawy, możemy wykonać ten proces w zaledwie kilka minut bez żadnego problemu.

Zobacz też: http://www.ozsk.pl/jak-dobrac-odpowiedni-kolor-szminki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here