Wypożyczenie samochodu w Lublinie

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie samochodu. Jeżeli miałeś wypadek albo stłuczkę i nie możesz korzystać z własnego auta to trafiłeś na odpowiednią stronę. Pokażemy ci jak szybko i bezstresowo wypożyczyć samochód w Lublinie i w okolicach.

Jak wypożyczyć samochód w Lublinie?

Wypadek albo kolizja to zdarzenia, których nie możemy przewidzieć. Często ogarnia nas panika, dodatkowo dochodzi szok i stres. Jeżeli nie jesteś sprawcą wypadku drogowego to gwarantujemy Tobie w pełni darmowe wypożyczenie samochodu w Lublinie i na terenie Lubelszczyzny. Koszty w całkowicie pokryje OC sprawcy, współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi.

Jak wypożyczyć samochód od firmy Oscar? Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać po kolizji drogowej to wezwanie policji lub spisanie oświadczenia. Następnie zadzwoń do nas i podaj numer polisy OC sprawcy, pamiętaj że ma on obowiązek podać ci ten numer oraz nazwę swojego ubezpieczyciela. Na końcu podstawimy samochód zastępczy pod wskazany przez ciebie adres, pamiętaj że nie zapłacisz ani złotówki i zajmiemy się za ciebie wszelkimi formalnościami.

Komfort gwarantowany

Firma Oscar od lat dba o zadowolenie i komfort psychiczny klientów. Wiele wypożyczalni posiada w swoich regulaminach zapisy o wkładzie własnym klienta w przypadku uszkodzenia pojazdu. Kwota ta może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Z nami unikniesz takich nieprzyjemnych sytuacji, nasze samochody są ubezpieczone i nawet w razie ich uszkodzenia nie zapłacisz żadnej kwoty i nie pobierzemy od ciebie kaucji.

Rozwiejemy twoje wątpliwości

Nasza firma posiada niezwykle różnorodną ofertę pojazdów. Oczywiście zależy nam na waszej wygodzie i bezpieczeństwie, dlatego wszystkie nasze samochody są klimatyzowane i zaopatrzone we wszelkie systemy bezpieczeństwa, takie jak ABS. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do wypożyczenia samochodu, to zadzwońcie do nas pod numer 504-130-802 lub wyślijcie maila na adres oscarinfo@wp.pl. Gwarantujemy merytoryczne odpowiedzi podparte wiedzą prawną i wieloletnim doświadczeniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here