Trener dietetyk

Marzenie o szczupłej, wysportowanej sylwetce to nie tylko podążanie za modą wpisania się w obowiązujące fit trendy, chęć uzyskania idealnego wyglądu niczym z hollywoodzkich filmów, ale także wyznacznik zdrowego ciała. Bez względu na to, czy celem jest redukcja wagi, uzyskanie pięknej muskulatury czy utrzymanie efektu wysportowanego ciała, konieczna jest odpowiednia aktywność fizyczna oraz zdrowa, prawidłowo zbilansowana dieta. Należy przy tym mieć świadomość, że każdy organizm jest inny i nie ma uniwersalnej metody na osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Konieczne jest podejście indywidualne i odpowiednie wsparcie, a takie zapewnia trener indywidualny Paweł Głuchowski.

Jakie są płaszczyzny mądrego działania w drodze do osiągnięcia celu?

Aktywność fizyczna – trening

Jakikolwiek ruch fizyczny wykonywany w celach rekreacyjnych jest dla zdrowia jak najbardziej na plus, ale aby osiągnąć zauważalne efekty w swoim ciele, poprawić jego wygląd, konieczny jest plan działania oparty na fachowej wiedzy i konsekwentne jego realizowanie. Nieodzownym doradcą będzie w tym temacie trener dietetyk, który w pierwszej kolejności przeprowadzi z Tobą wywiad oraz analizę potrzeb. Następnie stworzy indywidualny plan treningowy i udostępni dostosowany indywidualnie  ATLAS ĆWICZEŃ. Co równie ważne, pomoc ta nie kończy się wraz z dostarczeniem wykazu treningów, ale trener Paweł będzie będzie motywował Cię do działania i pozostawał w stałym kontakcie (komunikator www).

Zdrowe odżywianie

Sam trening nie przyniesie rezultatów, jeśli nie będzie współgrał z odpowiednio dobraną dietą. Dlatego na podstawie zebranego wywiadu, badań lekarskich trener personalny dietetyk jest w stanie ułożyć dobrze zbilansowaną dietę, a także, jeśli to konieczne, dobrać właściwą suplementację. Tylko indywidualny plan żywienia zapewni Twojemu organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze z obowiązującej piramidy żywieniowej.

Aby zachować zdrowie, poprawić wyniki badań lekarskich lub zachować szczupłą, pięknie wyrzeźbioną sylwetkę, trzeba zadziałać całościowo – na płaszczyźnie treningu oraz odżywiania. Aby jednak nie działać po omacku, warto zdać się na wiedzę i doświadczenie specjalisty – dlatego dietetyk i trener personalny w jednej osobie jest rozwiązaniem optymalnym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here