Program do fakturowania

Młody przedsiębiorca zbierając materiały dotyczące prowadzenia firmy. Napotka się na pytanie “czym jest księgowość online?”. Odpowiadając na to pytanie można określić, że jest proste rozwiązanie, a nim jest wFirma.

Księgowość online jest stworzona dla każdego kto interesuje się tematem prowadzenia firmy i księgowości. System prowadzi od samego początku i pomaga w prowadzeniu faktur i paragonów, magazynów, korespondencji z urzędami. Samo używanie systemu działa na zasadzie i warunkach RODO, które są spełniane według zasad.

Prowadzenie księgowości w wFirma.pl jest pełna udogodnień, które pomagają też kontrolować płatności. Wsparcie techniczne dostępne 24h/dobę pomaga w rozwiązywaniu problemów. Samo wsparcie jest prowadzone przez specjalistów z wielu dziedzin ekonomii.

Urządzenia, które stosować można w prowadzeniu przedsiębiorstwa to: mobilne drukarki fiskalne, smartfony, tablety. Współpraca tych wszystkich urządzeń w jednej sieci lokalnej pozwala korzystać wielu profilom.

Oprogramowanie magazynowe w wFirma.pl, jest połączone z oprogramowaniem księgowym, które razem działają jako jeden system. Zarządzanie towarami i usługami pozwala na:

  • pilnowanie stanów magazynowych,
  • prowadzeniu dokumentacji firmy (WZ, PZ, RW, PW)

W łatwy sposób można rozliczyć się z ZUS-em czy z Urzędem Skarbowym. Rozliczanie się z podatków też jest łatwe, bo jest zintegrowane z urzędami. Łatwy eksport dokumentów do administracji państwowej, pozwala pominąć błędy.

Oprogramowanie do fakturowania

Program do fakturowania, w który jest wyposażony system wFirma, pozwala tworzyć dokumenty sprzedaży takie jak faktury i paragony, a dokumenty takie jak:

  • faktury korygujące,
  • faktury zaliczkowe,
  • faktury końcowe,
  • mają możliwość wydruku online w postaci pdf.

Te dokumenty są w intuicyjny sposób tworzone i prezentowane.

księgowość online

Księgowość online wFirma jest nowoczesna, dzięki instalacji dodatkowego oprogramowania oraz możliwości importowania i eksportowania dokumentów można indywidualnie wprowadzać dane do systemu.

Opcja korespondencji z klientem, pozwala na prowadzenie indywidualnej listy klientów krajowych i zagranicznych. Intuicyjna obsługa i stałe wsparcie ekspertów, telefoniczne i online, pozwala na rozwiązywanie problemów księgowych.

W wFirma są też narzędzia do analiz i raportowania, a rozbudowane narzędzia ułatwiające prowadzenie firmy, mają dostęp do wsparcia w panelu użytkownika.

Kontrola płatności, rozliczanie płatności w całości lub w części i generowanie dokumentów kasowych może być stosowane automatycznie. Można też skorzystać z opcji modułu kasowego i modułu do prowadzenia inwentaryzacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here