Renault Master Autobus

Twoje dotychczasowe auto odmówiło posłuszeństwa? Masz w planach zakup samochodu, który zmieści więcej osób niż standardowy bus? Planujesz długą wakacyjną podróż ze znajomymi lub Twoja praca opiera się na transporcie ludzi? Jeśli Twoja odpowiedź, chociaż na jedno z tych pytań jest twierdząca, chcemy przedstawić Ci auto, które skradnie Twoje serce. Chcesz wiedzieć więcej? Przejdź do dalszej części artykułu.

Renault Master Autobus, czyli autobus, o jakim nie słyszałeś

Na myśl o autobusach większość osób się krzywi. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ autobusy, jakie były znane do tej pory nie zachęcały swoim wyglądem ani komfortem jazdy. Na szczęście to już przeszłość. Jak to możliwe? Renault wprowadziło na rynek wyjątkowy model Master Autobus, który swoim designem zachwyci nawet największych przeciwników tego typu samochodów. Marka Renault z roku na rok wykonuje coraz większy ukłon w stronę konsumentów, wprowadzając nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania mające na celu zapewnienie jak największego bezpieczeństwa, oraz komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Nikogo nie powinien zdziwić zatem fakt, że model Master Autobus został wyposażony w system biernego bezpieczeństwa. Jest to system opracowany przez najlepszych projektantów pracujących dla firmy Renault, który składa się z poduszki powietrznej dla kierowcy o podwyższonej skuteczności, poduszek bocznych oraz aż 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Pasy, o których mowa idealnie dopasowują się do anatomii człowieka. Dzieje się tak dzięki możliwości regulacji oraz dostosowania punktu przylegania do swojej postury. Dzięki tym zabezpieczeniom pasażerowie mogą liczyć na wygodną oraz przede wszystkim bezpieczną podróż.

Co może zaoferować Ci Renault Master Autobus?

Oprócz wyżej wspomnianego systemu biernego bezpieczeństwa Master Autobus zapewnia kierowcy wygodę podczas jazdy, dzięki możliwości ergonomicznego sterowania. Wysoki poziom regulacji fotela oraz kierownicy ma niewątpliwie ogromne znaczenie, zwłaszcza podczas wielogodzinnej jazdy podczas długich tras. Dużym plusem (zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów) może okazać się również izolacja dźwiękoszczelna. Dzięki odcięciu wszystkich nieprzyjemnych odgłosów pasażerowie mogą liczyć na chwilę relaksu oraz odpoczynku, a kierowca ma okazję zwiększyć swoją koncentrację.

Gdzie można dostać Renault Master Autobus?

Jeśli model Master Autobus przypadł Ci do gustu, odwiedź renomowany salon samochodowy Renault — Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie – https://dyszkiewicz.renault.pl/, w którym otrzymasz więcej informacji na temat tego auta, a także skorzystasz z tak zwanej jazdy testowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here