Problemy z brakiem erekcji

Potrzeby seksualne mężczyzny są zdrowym objawem. Świadczą o prawidłowym funkcjonowaniu organizmu i właściwym sposobie życia. Coraz częściej jednak wielu panów uskarża się na brak erekcji, co uniemożliwia współżycie intymne. Przyczyn jest wiele i związane są zarówno z aspektami dotyczącymi psychiki, jak też ogólnej kondycji fizycznej.

Brak erekcji można określić jako niezdolność mężczyzny do osiągnięcia wzwodu, a także utrzymania go celem odbycia pełnego stosunku seksualnego. Z tą przypadłością zmaga się już wielu mężczyzn, a do tego coraz młodszych. Nie jest to problem tylko panów powyżej 50 roku życia. Dotyka także młodszych.

Mężczyzna może mieć problem z osiągnięciem wzwodu, mimo podniecenia i sprzyjających okoliczności. Nie należy jednak wpadać w panikę, gdyż współczesna medycyna ma wiele skutecznych sposobów pomagających na brak erekcji. Zaburzenie to najczęściej występuje z powodu zbyt niskiego przepływu krwi do prącia. Mogą też pojawić się dysfunkcje nerwów, które są odpowiedzialne za wzwód – więcej informacji na temat zaburzeń erekcji znajdziesz na: https://maxonforte.pl/czym-sa-zaburzenia-erekcji/

Przyczyny zaburzeń erekcji

Do przyczyn psychicznych zaburzeń z erekcją zalicza się skutki wychowania w duchu religijnym i światopoglądowym. Bywa też, że mężczyzna ma kompleksy na punkcie długości swojego członka, i niską samoocenę ogólną oraz obawy przed niesprawdzeniem się jako partner seksualny. Bardzo obciążający może też być stres o różnorodnym podłożu. Niektórzy panowie nie potrafią osiągnąć pełnego wzwodu lękając się, że ich partnerka zajdzie w ciążę.

Przyczynami natury fizycznej mogą być zaburzenia hormonalne, choroby, do których możemy zaliczyć nadciśnienie, miażdżycę oraz cukrzycę, a także dysfunkcje neurologiczne. Niektóre leki przyjmowane właśnie z powodu występujących dolegliwości również mogą mieć wpływ na brak erekcji. Tak samo jak niezdrowy i nieaktywny tryb życia, przyjmowanie używek, starzenie się organizmu, czy też uszkodzenie członka.

Leczenie problemów z potencją

Ważną kwestią jest zdiagnozowanie przyczyn braku wzwodu. W trudniejszych przypadkach możliwe są nawet zabiegi chirurgiczne, czy też zastosowanie protez hydraulicznych. Jeśli problemy mają podłoże psychogenne, wtedy stosuje się różnego rodzaju terapie i porady niekiedy razem z partnerem seksualnym. Częsty sposobem na walkę z impotencją jest przyjmowanie leków. Do skutecznych i sprawdzonych środków, które pomogły już wielu mężczyznom zalicza się Maxon Forte. Można go nabyć bez recepty. Zastosowany na godzinę przed współżyciem daje gwarancję satysfakcji seksualnej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here