Odessij zbędne kilogramy!

0
1533

Żyjemy w czasach, gdzie liczy się przede wszystkim wygląd zewnętrzny. Każdy dąży do doskonałości bez względu czy mowa w tym miejscu o kobietach, czy mężczyznach. Diety, czy uczęszczanie na siłownie są na porządku dziennym. Są też osoby, które idą na łatwiznę i swój wygląd poprawiają przy pomocy chirurgicznego skalpela.

Pod nóż

Jeszcze kilka lat temu liposukcja, czyli odsysanie zbędnej tkanki tłuszczowej brzmiała jak średniowieczne tortury. Dziś coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg medycyny estetycznej, mimo iż jest to chirurgiczna ingerencja. Nowe metody na odsysanie tłuszczu są wprawdzie minimalnie obarczone ryzykiem, jednakże pamiętać należy, że liposukcja zawsze będzie ingerowała w ludzki organizm.

Sylwetka za grosze

Co sprawia, że ludzie decydują się na taki zabieg? Pierwsza rzecz jaką w tym miejscu musimy przedstawić to kwestie zdrowotne. Liposukcja niekiedy jest wskazana, przy zagrożeniu utraty zdrowia, czy nawet życia przez osobę otyłą. Inną kwestię stanowi chęć bycia idealnym w świecie, kiedy dodatkowe kilogramy nie zawsze są mile widziane. Gabinety medycyny estetycznej pękają w szwach od chętnych do pozbycia się nadmiaru tłuszczu. Za popularnością zabiegu stoi jego stosunkowo niska cena. Kto wie, czy koszty liposukcji, dzięki której można „schudnąć” kilka kilogramów nie są zbliżone do miesięcy ciężkiego treningu na siłowni i indywidualnie przygotowanej diety…

Tak czy inaczej za odsysanie tłuszczu trzeba zapłacić kilka tysięcy w zależności z jakiego miejsca chcemy się zbędnego balastu pozbyć. A odsysać tłuszcz można z miejsc przeróżnych! Brzuch, uda, biodra, pupa, ramiona, plecy, podbródek, – zakres usługi jest bardzo szeroki. Niekiedy korzystnie jest wybrać ofertę 2 w 1, czyli przykładowo liposukcja brzucha i ud, brzucha i pośladków itd. Połączenie tych dwóch zabiegów wyjdzie taniej, aniżeli stosowanie ich pojedynczo. Cenowo nie wygląda to najgorzej. Na przykład liposukcja brzucha cena od 4000 do 8000 złotych, a ta górna granica dotyczy zabiegu jakim jest liposukcja laserowa Cena jak widać niewygórowana, biorąc pod uwagę plusy jakie przyniesie zabieg.Oczywiście po liposukcji należy przejść odpowiednio długi proces rekonwalescencji i należy stosować się do zaleceń lekarza, ale czego się nie robi dla świetnej figury i dobrego samopoczucia, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here