Malowanie rzęs – najlepsze triki

0
1205

Twoje naturalne rzęsy są tak cienkie, krótkie i kruche, iż uważasz, że nawet najdroższe i polecane przez wszystkich kosmetyki do makijażu Makeup Revolution nie są w stanie nic z nimi zrobić? Zapewne jesteś w błędzie. Najprawdopodobniej wciąż nie umiesz się z nimi obchodzić i… nie potrafisz właściwie ich pomalować. A istnieje naprawdę wiele technik malowania rzęs. Niektóre z nich działają tak świetnie, że po ich zastosowaniu efekty są podobne jak przy doczepieniu sztucznych włosków do powiek.

Na sam początek wypróbuj tightlining. To metoda, którą stworzono i wypromowano w Azji, jednak bardzo szybko przeniesiono ją również do innych części świata. Na czym polega? Mówiąc pokrótce, aby zastosować tightlining, musisz po prostu pokryć linię wodną górnej powieki kredką w ciemnym kolorze. Najlepiej czarną, jednak ciemny brąz też powinien dość dobrze się sprawdzić. Kredką dokładnie wyrysuj górną linię wodną i zobacz, jaki efekt udało ci się uzyskać. Twoje włoski automatycznie wydadzą się gęstsze. Sprawisz, że wizualnie będzie wyglądać to tak, jak gdybyś miała ich więcej.

Przeglądając kosmetyki Makeup Revolution i szukając tego idealnego tuszu, koniecznie sięgnij po produkt o szczoteczce z gęstym i jednocześnie dość cienkim włosiem. Grube i rzadko rozmieszczone włoski pokryją tylko część twoich rzęs, przez co pozostałe staną się totalnie niewidoczne. Szczoteczką składającą się z licznych cieniutkich włosków możesz natomiast dokładnie rozdzielić wszystkie rzęsy i sprawić, by było ich optycznie znacznie więcej. Zawsze też maluj się przynajmniej dwukrotnie. Stosuj dwie warstwy tuszu, by pogrubić rzęsy i wzmocnić ich wygląd.

Ostatni trik polega na… odwróceniu uwagi od rzęs! Jeżeli czujesz, że nawet te w teorii najlepsze produkty do makijażu Makeup Revolution nie są w stanie pomóc twoim cienkim i rzadkim włoskom, skup się na innych częściach twarzy i to je wzmocnij, aby odwracały one uwagę od mankamentów. Możesz np. sięgnąć po ogniście czerwoną szminkę. Od niedawna coraz modniejsze staje się zresztą pozostawianie rzęs niepomalowanych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here