Łatwe i szybkie podgrzewanie butelek

Komponując wyprawkę dla dziecka, nasza lista nieustannie się wydłuża. Trafiają na nią co róż to nowe przedmioty, które nie zawsze znajdują swoje zastosowanie w danym domu. Jednym z przedmiotów z takiej listy jest podgrzewacz do butelek. Dla jednych niezbędnik, dla innych niepotrzebny przedmiot, którego ani razu nie użyją. Podgrzewacz do butelek to zdecydowanie niezbędna rzecz dla matek, które nie karmią piersią. Ułatwia on organizację pracy w ciągu dnia jak i w nocy.

Podgrzewacz to urządzenie elektroniczne, do którego wlewa się określoną ilość wody (nie może jej być za dużo), wstawia się butelkę z wodą i ustawia na odpowiedni czas. Służy do ogrzania wody potrzebnej do sporządzenia mieszanki mlecznej dla dziecka. W podgrzewaczu możemy również odgrzać jedzenie w słoiczku, pamiętając o wcześniejszym jego otwarciu. Niektóre modele posiadają funkcje utrzymywania stałej temperatury, która jest bardzo przydatna w nocy, gdy nagle musimy zrobić mleczko, rozmrażania, a nawet sterylizacji. Różne są opinie na temat podgrzewaczy. Niektóre osoby podające dzieciom mleko modyfikowane, czy też jedzenie słoiczkowe, chwalą sobie zastosowanie takiego podgrzewacza, natomiast inni twierdzą, że jest to niepotrzebny gadżet, gdyż tak samo mogą sobie zagotować wodę w garnku i wstawić butelkę czy słoik.

Żeby mieć wodę o stałej temperaturze, używają termosu. Podgrzewacz to niezbędnik na różnych wyjazdach, gdzie nie ma dostępu do kuchni, bądź jest on ograniczony. Działanie podgrzewacza jest bardzo proste. Wlewając wodę, czekamy, aż się podgrzeje do odpowiedniej temperatury, następnie wstawiamy butelkę bądź słoik i podgrzewamy w tejże gorącej wodzie. Jeżeli chodzi o podgrzewanie w trakcie podróży, to niektórzy używają termosów, opakowań termicznych, a inni swoich domowych podgrzewaczy, które dzięki specjalnym końcówką, umożliwiają korzystanie z gniazdek samochodowych. Zbędną rzeczą, wydaje się kupowanie specjalnych, samochodowych podgrzewaczy, przeznaczonych tylko i wyłącznie do używania w samochodzie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here