Jak używać kropli do oczu

Krople do oczu to najlepszy sposób na to, aby przynieść ulgę swoim zmęczonym i suchym oczom. Choć są one bardzo skuteczne, wielu ludzi ma problem z ich aplikacją. Wystarczy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, dzięki którym zapuszczanie kropli stanie się dużo łatwiejsze, a jednocześnie będzie bezpieczne i prawidłowe. Warto mieć także na uwadze sam produkt, z którego będziemy korzystać.

Aplikowanie kropli do oczu

Przed przystąpieniem do aplikacji kropli, należy bezwzględnie zadbać o higienę i umyć ręce. Chodzi o to, aby w trakcie zapuszczania kropli nie przenieść do oka żadnych bakterii. Następnie należy odchylić głowę do tyłu. Osoby początkujące mogą się po prostu położyć. Bardzo ważne jest, aby odsunąć dolną powiekę i to właśnie w powstałe wgłębienie wpuścić krople. Aplikator należy trzymać w odległości 1-2 cm od oka, kierując go lekko w zewnętrzny kąt oka (w stronę ucha). Następnie oko należy zamknąć i odczekać minutę lub dwie. Warto w tym czasie uciskać drogi łzowe, co zapobiega dostaniu się do nich preparatu.

Dobór odpowiednich kropel

Krople do oczu należy także odpowiednio dobrać. Warto zdecydować się na preparat wysokiej jakości, a taki znaleźć można w ofercie firmy Acuvue. Co ciekawe, daje ona do wyboru różne krople, które można idealnie dopasować do swoich potrzeb. Wszystkie zawierają hialuronianu sodu, który jest substancją naturalnie występującą w oku. Blink contacts to krople dedykowane dla użytkowników soczewek kontaktowych. Z kolei blink intense świetnie radzą sobie z umiarkowanymi objawami suchego oka, polecane są więc osobom, które dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. Produkt blink intense – minimsy to krople, które są dostępne w jednorazowych fiolkach bez konserwantów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się na wyjazdach czy w podróży. Blink intense PLUS to preparat polecany osobom, które doświadczają wyjątkowo uciążliwych objawów suchego oka. Krople posiadają żelową konsystencję i cechują się wyższą lepkością, dzięki czemu dłużej utrzymują się na oku i zapewniają uczucie ulgi. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu-blink

Krople do oczu to preparat, który szybko łagodzą przykre objawy w przypadku podrażnień oka czy jego suchości. Ich aplikacja, choć może wydawać się początkowo czymś nieprzyjemnym, może przebiegać szybko i sprawnie. Ponieważ na rynku istnieje wiele preparatów tego typu, warto wybrać taki, który faktycznie cechuje się skutecznością i jest dopasowany do naszych potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy Acuvue, która opracowała różne warianty kropli blink.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here