Garnki gastronomiczne – TOP 3

Prowadzenie restauracji wymaga odpowiedniego wyposażenia. Podstawą są m.in. garnki gastronomiczne, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Powinny być znacznie bardziej trwałe i solidne niż te używane w domu, gdyż są intensywniej eksploatowane. Jak je wybrać? Poniżej kilka polecanych przez nas zestawów sprawdzonych producentów.

Wybierając idealne sprzęty do restauracji, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na materiały, z których zostały one wyprodukowane. Garnki gastronomiczne ze stali nierdzewnej będą solidne i wytrzymałe, sprawdzą się nawet w trudnych warunkach – a takie panują zwykle w profesjonalnej kuchni gastronomicznej. Muszą też być energooszczędne, aby podczas gotowania zużyć mniej energii, co pozwoli obniżyć też rachunki za prąd. Jakie konkretnie marki polecamy?

Garnki gastronomiczne ze stali nierdzewnej Revolution

Garnek gastronomiczny Revolution wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej sprawdzi się w dużej i małej gastronomii. Na uwagę zasługują też solidne stalowe ścianki. Produkty tej marki wyróżniają się wyjątkową wielowarstwową konstrukcją dna – stal nierdzewna/aluminium/stal nierdzewna – zapewniając optymalne rozprowadzanie ciepła, trwałość i właściwością magnetyczne.

Szybsze gotowanie oznacza też mniejsze zużycie energii i niższe rachunki. Garnki Revolution to produkty o długiej żywotności, nawet podczas intensywnej eksploatacji – z pewnością zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Garnki Stalgast do restauracji

Warto też rozważyć zakup garnków marki Stalgast, które też świetnie posłużą do przygotowywania potraw w profesjonalnej kuchni. Można skompletować zestaw garnków o dowolnej pojemności, aby zapewnić sobie jak najlepszą funkcjonalność.

W ofercie Stalgast występują zarówno garnki Standard, jak i Premium Line, idealne do lokali gastronomicznych, czyli profesjonalnej gastronomii. Premium Line to seria profesjonalnych garnków satynowanych ze stali nierdzewnej, w których ponadto zastosowano technologię wielowarstwowego dna, co z kolei gwarantuje odpowiednie przewodzenie i rozprowadzenie ciepła. Garnki te są też wygodne w przenoszeniu, gdyż wyposażono je w nienagrzewające się zgrzewane uchwyty.

Garnki Yato

Dobrym wyborem do profesjonalnej kuchni będzie też zestaw garnków marki Yato. Świetnie nadaje się do przygotowywania różnych potraw w branży gastronomicznej. Ich główną zaletą jest wykonanie ze stali nierdzewnej, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także o 30% większe przewodzenie ciepła niż w przypadku garnków tradycyjnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here