Narzuty i koce, które warto kupić przed Bożym Narodzeniem

Okres Bożego Narodzenia to szczególny moment w roku. Jednak obok jego magii i piękna, to także okres zimniejszych nocy i najkrótszych dni w roku. Dlatego warto sobie z nimi jakoś poradzić i pocieszyć się za pomocą narzut i koców, które ubarwią Twoją przestrzeń. Jakie konkretnie wzory warto wykorzystać w aranżacji swojego domu na święta?

Kolory świąt

Zacząć by jednak należało od kolorów, jakie zwyczajowo kojarzą się ze świętami. Jest to z pewnością niemalże każdy odcień ciemnej czerwieni, która może wpadać aż w burgund czy rubin. Krwisty czerwony à la wino to także doskonale pasujący do tego okresu odcień. Dodatkiem do czerwieni jest oczywiście biel. Drugim zestawieniem często jest granat. Znów musi mu jednak towarzyszyć kolor śniegu. W trzeciej kolejności warto zwrócić uwagę na szarości, zwłaszcza te jasne, które mogą przeplatać się z brązem. To nieco mniej oczywiste nawiązanie do świąt.

Gwiazdki nade wszystko

Jednym z pomysłów na narzutę lub koc jest wykorzystanie motywu gwiazdek i gwiazd, które nieodłącznie towarzyszą Bożemu Narodzeniu. Dlatego koce z gwiazdkami, np. na granatowym tle bardzo dobrze sprawdzą się we wnętrzu Twojego domu. Idealnym połączeniem jest złota gwiazda z czerwonym tłem, jednak takie narzuty mimo wszystko należą do rzadkości.

Łańcuchy i laski z cukru

A może by tak zabawić się choć raz i wybrać sobie niezwykły koc w mikołaje, bombki i nos czerwony renifera? Niezwykłe pomysły na nietypowe narzuty i koce mogą znaleźć swoje ujście właśnie w okolicach Bożego Narodzenia, gdyż jest to okres radości i wielkiej magii codzienności.

Aby lepiej zrozumieć piękno świąt, warto odwiedzić stronę agatameble.pl i przekonać się jak wiele pięknych przedmiotów, nie tylko narzut oraz koców, można znaleźć, by przystroić nasz dom na okres świąteczny i cieszyć się niezwykłą codziennością z wyjątkowymi chwilami przy rodzinnym, świątecznym, ciepłym stole. Bo warto dzielić się pięknem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here