Myjnie fryzjerskie zintegrowane i przenośne

W salonie fryzjerskim musi znaleźć się myjka do mycia włosów. Wybór odpowiedniej jest bardzo istotny. To od niej zależy wygoda klienta oraz fryzjera, który spędza przy niej wiele godzin w ciągu dnia. Na rynku dostępne są nowoczesne myjnie fryzjerskie, które można dopasować do każdego salonu, zarówno małego, jak i dużego.

Nowoczesne myjnie fryzjerskie zintegrowane

Jednym z najczęściej wybieranych modeli myjni jest myjnia zintegrowana. Myjnie kompaktowe są zazwyczaj duże i zajmują sporo miejsca. Dlatego ich umiejscowienie należy bardzo dokładnie przemyśleć. Jest to jednak rozwiązanie bardzo wygodne i pomocne podczas codziennej pracy w salonie fryzjerskim.

Zintegrowane myjki fryzjerskie powinny pasować do wystroju salonu. Można wybrać fotel w kolorze, który dopasujemy do pozostałych mebli. Taką myjkę należy ustawić w miejscu, w którym jest dostęp do wody. Najlepiej ustawić myjkę z boku lub w rogu w salonie, aby nie przeszkadzała podczas pracy innym fryzjerom.

Przenośne myjnie fryzjerskie

Na rynku dostępne są także przenośne myjnie. Stosowane są one w niewielkich salonach fryzjerskich, w których nie ma dostatecznie dużo miejsca na ustawienie myjki kompaktowej.

Mobilna myjka jest idealnym rozwiązaniem podczas mycia głowy dziecka. Możemy ją dowolnie dopasować do każdego fotela i krzesła, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z tej opcji. Jest ona jednak nie tak wygodna, jak myjnia zintegrowana.

Nowoczesne myjnie do salonów fryzjerskich

Nowoczesne zintegrowane myjki fryzjerskie posiadają szereg udogodnień, które ułatwiają pracę i powodują, że klient może wygodnie siedzieć. Jednym z takich udogodnień jest fotel z podłokietnikami oraz podnóżkiem. Dzięki tym elementom klient może wygodnie usiąść i zrelaksować się podczas mycia włosów.

Ciekawą propozycją jest wybór myjni z masażem wibracyjnym. Każdy salon fryzjerski wyposażony w taki fotel na pewno zyska znacznie większe grono klientów, którzy będą chcieli skorzystać z dodatkowego masażu. Warto wybrać myjkę, która posiada półkę. Każde dodatkowe miejsce nawet w dużym salonie fryzjerskim się przyda. Dodatkowo półka ułatwi pracę fryzjerowi, gdyż będzie miał on pod ręką szampon, odżywkę i inne pielęgnacyjne kosmetyki niezbędne podczas mycia włosów.

Myjnie fryzjerskie dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here