Dachy Warszawa

Dach jest jedną z najważniejszych części każdego domu. Zapewnia ochronę oraz bezpieczeństwo, dlatego w celu jego wykonania należy zatrudnić najlepszych fachowców. Grupa Dekarska Kowalscy od lat specjalizuje się w kryciu dachów domów rodzinnych i budynków użyteczności publicznej w Warszawie oraz w okolicach. Jakie pokrycie dachowe wybrać? O tym dowiecie się w tym artykule.

Bogactwo wyboru

Dokonując wyboru odpowiedniego pokrycia dachowego musisz pamiętać, że musi ono pasować do twojego dachu. Dlatego wychodzimy waszym oczekiwaniom naprzeciw, dlatego w naszej ofercie znajdziecie kilka rodzajów dachówek:

  • dachówki ceramiczne – Sprawdzą się idealnie na dachach wykonanych w klasycznym stylu. Ich trwałość może wynieść nawet ponad 100 lat!
  • dachówki betonowe –  Poprzez zastosowanie naturalnych materiałów w produkcji dachówki te są bardzo ekologiczne. Ich montaż jest bardzo prosty.
  • blachodachówki – Są niezwykle odporne na korozję i warunki atmosferyczne, ich estetyka i bogata gama kolorów sprawiają, że cieszą się popularnością.
  • blachodachówki z posypką – Ich lekkość sprawia, że świetnie pasują do słabszych konstrukcji.

Najlepsze produkty

Nie chcemy zawieść naszych klientów dlatego używamy dachówek od najlepszych producentów, takich jak np. Wienerberger lub Bras. Podchodzimy do naszej pracy kompleksowo, dbamy o rozwój i satysfakcję z pracy naszych pracowników, dlatego organizujemy szkolenia dekarskie. Współpracujemy również z najlepszymi architektami i konstruktorami. Priorytetem w naszym działaniu jest oczywiście bezpieczeństwo, w tym celu podczas prac kontaktujemy się z nadzorem budowlanym. Nasi dekarze zdobyli bardzo wiele różnych nagród, nawet na arenie międzynarodowej.

Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci po zakończonej przez nas pracy nie kryją zadowolenia i satysfakcji. Na naszej stronie możesz zobaczyć zrealizowane przez nas dachy Warszawa i okolice. W razie pytań zachęcamy was do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, maila: biuro@dachkowalscy.pl lub telefon 22 615 25 02. Gwarantujemy szybkie odpowiedzi poparte merytoryczną wiedzą wyniesioną z wielu lat doświadczenia.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here