payback

Obecnie niemal każdy sklep oferuje swoim klientom rozmaite programy lojalnościowe i karty, na których mogą oni gromadzić punkty i wymieniać je na wybrane nagrody. Przykładem takiej karty jest dobrze znany PAYBACK, który posiada bardzo wiele profitów dla swoich posiadaczy.

Karta PAYBACK istnieje na rynku od kilku lat i z roku na rok oferuje swoim klientom coraz ciekawsze oferty pochodzące od jej partnerów. Aby zacząć zbieranie cennych punktów wystarczy szybka rejestracja.

Rejestracja karty PAYBACK i korzyści z jej posiadania 

Karta PAYBACK jest niezwykle prosta w użyciu. Aby w pełni korzystać z jej możliwości, po jej otrzymaniu, ale jeszcze przed kolejnymi zakupami trzeba ją zarejestrować. W tym celu należy wypełnić papierowy formularz w sklepie lub uzupełnić podobny kwestionariusz na stronie internetowej.  Po rejestracji można już zacząć zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Jakie zalety ma korzystanie z karty i kolekcjonowanie punktów?

Już po kilku wizytach w wybranych sklepach można wymienić punkty na wybrane przez siebie produkty. Wśród nich jest wiele nagród rzeczowych, jak np. ekspres do kawy, słuchawki, klawiatury do komputera, uchwyt samochodowy lub ręczny odkurzacz. Ale to nie wszystko. Na przykład w sklepie Kaufland możemy też zapłacić punktami za codzienne zakupy (zobacz na https://www.kaufland.pl/dla-klienta/payback.html). Istnieje też kilka możliwości, aby szybciej zgromadzić na koncie wymarzoną przez siebie ilość punktów – wówczas wystarczy korzystać z kuponów dołączanych do paragonu w sklepie, generowanych na stronie internetowej lub w dedykowanej aplikacji. 

Zbieraj punkty PAYBACK w czasie codziennych zakupów 

W szybki i łatwy sposób w czasie codziennych zakupów można wzbogacić swoją kartę PAYBACK o kilka czy nawet kilkanaście punktów. Należy pamiętać, żeby zawsze zeskanować ją przy kasie. Możemy jej także używać w partnerskich sklepach stacjonarnych i internetowych – wtedy w czasie zamówienia wystarczy wpisać numer karty, a punkty zostaną dopisane do konta. Może to jednak trwać nawet do 30 dni. Każdy posiadacz karty może też stale kontrolować stan swojego konta i dostępne oferty promocyjne oraz aktualne nagrody. Te informacje znajdują się na stronie PAYBACK, w aplikacji oraz na tradycyjnym paragonie. Dużą zaletą całego programu lojalnościowego jest to, że punkty PAYBACK tracą swoją ważność dopiero po 3 latach – mamy więc wystarczającą ilość czasu, żeby zebrać odpowiednią liczbę punktów i wymienić je na interesujące nas produkty z całej listy nagród. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here