Wybielanie zębów u dentysty

Współcześnie coraz więcej osób dba o to, by ich zęby wyglądały po prostu nieskazitelne. Pacjenci decydują się zatem nawet na licówki, nie mówiąc już o wybielaniu zębów. Dentysta może pomóc w odzyskaniu idealnego uśmiechu, do którego czasami tak naprawdę niewiele brakuje.

Dentysta Gdynia – ściąganie kamienia nazębnego

Czasami już samo ściągnięcie kamienia nazębnego daje doskonałe efekty. Kamień osadza się na zębach wszystkich osób, chociaż największy problem z nim mają osoby pijące duże ilości kawy i herbaty, czerwonego wina, a także palacze. Warto wiedzieć, że usuwanie kamienia jest bezbolesne i może przyczynić się do poprawy wyglądu uzębienia. Na stronie dentystagdynia.pl można zapoznać się z cennikiem tej oraz innych usług. Poza tym warto też wiedzieć, że raz w roku ściąganie kamienia nazębnego można mieć zapewnione w ramach ubezpieczenia NFZ. Dobrze jest korzystać zatem z tego przywileju, bo to pierwszy krok do pięknych białych zębów.

Gdynia dentysta – wybielanie zębów

Współcześnie istnieje bardzo wiele metod wybielania zębów na długo. Gabinet dentysty w Gdyni, w którym wybiela się zęby, to miejsce chętnie poszukiwane przez pacjentów. Wbrew pozorom nie korzystają z tego tylko kobiety, chociaż rzeczywiście dla nich biały uśmiech ma wyjątkowe znaczenie. Warto jednak pamiętać o tym, że przed wybielaniem zębów u dentysty trzeba wcześniej wyleczyć wszystkie ubytki. Podobna zasada dotyczy na przykład założenia aparatu ortodontyczne. Dopiero wyleczone zęby można podawać dalszym zabiegom upiększającym je.

Dentysta w Gdyni wybielający zęby

Wybielanie zębów to jedna z opcji zadbania o piękny wygląd uśmiechu. Druga opcja to założenie tak zwanych licówek. To droższa sprawa, jednak dzięki licówkom można skorygować znacznie więcej niedoskonałości w łuku uzębienia. Licówki przygotowuje się na kształt własnych zębów, to cieniutkie porcelanowe płytki, które nakleja się na ząb. Kolor licówek jest dobierany do koloru naturalnego zębów, tak by efekt końcowy nie był zbyt mocno przerysowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here