Nie możesz dobrać idealnych drzwi wejściowych? Wybierz te na zamówienie!

Chociaż w sprzedaży znajduje się dzisiaj wiele różnych modeli drzwi wejściowych przeznaczonych do domów jednorodzinnych, to jednak nie zawsze dobranie odpowiedniego modelu jest tak łatwe, jak może się wydawać. Gdy nie możemy dopasować niczego w sam raz, warto wybrać drzwi na zamówienie!

Dzisiaj większość nowych domów jednorodzinnych budowana jest w oparciu o ustandaryzowane wymiary stolarki okiennej. W związku z tym drzwi wejściowe na ogół mają 80 czy 90 cm szerokości skrzydła. Niekiedy jednak projekt zakłada zamontowanie drzwi o innych wymiarach. Problem ten dotyczy również często domów budowanych przed laty, gdy nie stosowano jeszcze standardowych wymiarów stolarki – także wtedy dobranie modelu z katalogu producenta po prostu nie jest możliwe.

Drzwi szyte na miarę

Wszędzie tam, gdzie drzwi wejściowe mają nietypowy rozmiar, warto zdecydować się na drzwi na zamówienie, czyli takie, które zostaną stworzone zgodnie z pobranymi wymiarami. Producent stolarki drzwiowej może wykonać takie drzwi tak, aby odpowiadały one wymiarom wnęki co do milimetra. Dzięki temu drzwi pasują idealnie i również bez problemu spełniają swoją funkcję – bez potrzeby zmiany wymiarów wnęki drzwiowej.

Nie tylko w indywidualnym wymiarze

Warto jednak wskazać, że drzwi na zamówienie można wybrać nie tylko wtedy, gdy chodzi o stworzenie stolarki szytej na wymiar. Taka usługa wybierana jest również przez tych klientów, którym zależy na indywidualnym wyglądzie czy wykończeniu drzwi wejściowych do swojego domu. Producent stolarki drzwiowej na zamówienie może przygotować projekt odpowiadający wszystkim wymaganiom klienta – drzwi mogą być wykonane z wybranego przez niego materiału w konkretnym kolorze, mogą mieć takie, a nie inne zamki oraz inne okucia.

Także drzwi na zamówienie mogą być uzupełnione o różne dekoracyjne elementy, na przykład mogą posiadać ozdobne przeszklenie albo naświetla boczne lub górne. Adresy firm zajmujących się produkcją drzwi na zamówienie można znaleźć już teraz za pośrednictwem internetu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here