Grzejniki z funkcją WiFi – czy warto w nie zainwestować?

Zamysł inteligentnego domu cały czas się rozwija. Coraz więcej osób inwestuje w najnowsze systemy, które mają im ułatwiać codzienne życie. Interesujące jest zastosowanie inteligentnych grzejników.

Zamysł inteligentnego domu cały czas się rozwija. Coraz więcej osób inwestuje w najnowsze systemy, które mają im ułatwiać codzienne życie. Interesujące jest zastosowanie inteligentnych grzejników.

To zupełnie zrewolucjonizowało ogrzewanie każdego domu oraz mieszkania. Grzejniki ADAX to innowacyjna metoda, która zapewnia pełen komfort użytkowania, a przy tym wyróżnia się interesującym designem.

Sterowanie ogrzewaniem za pośrednictwem WiFi

Grzejniki ADAX NEO umożliwiają użytkownikowi sterowanie za pośrednictwem WiFi. Sprzęt został wyposażony w bezprzewodowy termostat WT, dzięki niemu właściciel może całkowicie zdalnie sterować ogrzewaniem poszczególnych pomieszczeń. Jest to bardzo przydatna funkcja w sytuacji różnych wyjazdów i podróży. Po instalacji systemu nie trzeba kłopotać sąsiadów, którzy mają pilnować domu i regulować w nim temperaturę. Nawet w przypadku wystąpienia nagłych mrozów, użytkownik może na odległość dokonać odpowiednich ustawień w grzejnikach.

Intuicyjna technologia

Grzejniki elektryczne ADAX paruje się z dowolnym smartfonem albo tabletem. Są one kompatybilne z wieloma różnymi urządzeniami mobilnymi. Sama aplikacja do sterowanie ogrzewaniem jest bardzo prosta i intuicyjna. Pozwala na łatwe ustawienie temperatury z drugiego końca świata.

Pasują do wielu różnych pomieszczeń

Grzejniki ADAX NEO wyróżniają się bardzo ciekawym designem, dzięki czemu pasują do większości pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Doskonale wtapiają się w wystrój konkretnego wnętrza, dzięki czemu podczas każdego dnia są niemal niezauważalne.

Czy warto?

Cena tego typu grzejników jest adekwatna do ich jakości. Korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, zatem świetnie sprawdzają się w przypadku inteligentnych domów. Jest to urządzenie, w które powinny zainwestować osoby, które często wyjeżdżają. Niezależnie od tego, czy podróżują służbowo czy też prywatnie – będą mieli „oko” na swój dom przez cały czas. Duży wybór grzejników ADAX można znaleźć w sklepie internetowym Mikroenergetyka. Możesz dobrać odpowiedni rozmiar urządzenia do swoich potrzeb. W tym celu warto skontaktować się z profesjonalnym doradcą ze sklepu. Podpowie on jakie wymiary będą optymalne dla konkretnego wnętrza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here