Garnki Zwieger

Chyba wszyscy mogą się zgodzić, że garnki to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Chociaż na rynku wybór tych przyrządów jest ogromny, to podjęcie decyzji wcale nie jest łatwe. Ważna jest bowiem nie tylko ich funkcjonalność, rozmiar czy nawet wygląd – ich jakość może nawet wpływać na nasze zdrowie. Ponadto, jak wiadomo, garnki stale poddawane są wyzwaniom takim jak kontakt z ogniem czy tłuszczem, dlatego warto zwracać uwagę na ich wytrzymałość i łatwość czyszczenia. Dowiedz się więcej o marce Zwieger i sprawdź, czy ich produkty sprawdzą się właśnie w Twojej kuchni.

Czy warto wybrać garnki Zwieger?

Produkty tworzone przez markę Zwieger (bo są to nie tylko garnki, ale też na przykład wysokiej jakości noże) od kilku lat zyskują w Polsce coraz większą popularność. Firma wykorzystuje zaawansowane technologie, dzięki czemu proponuje najbardziej użyteczne i bezpieczne rozwiązania. Klienci, którzy zdecydowali się na ich zakup, chwalą je głównie za wytrzymałość, funkcjonalność i design. Potwierdzeniem zadowolenia z tych produktów mogą być przede wszystkim nagrody i wyróżnienia, które otrzymała marka – są wśród nich przede wszystkim liczne Laury Konsumenta.

Jaką serię garnków Zwieger warto wybrać?

Firma Zwieger stawia głównie na różnorodność. Oprócz klasycznych garnków ze stali nierdzewnej, w asortymencie marki znajdziemy naczynia pokryte powłoką granitową lub ceramiczną. Pomimo wielu różnic, cechą wspólną wszystkich garnków Zwieger jest jednak solidne wykonanie. Oto najpopularniejsze kolekcje garnków Zwieger – przekonaj się, które z nich będą najlepszą inwestycją.

ZWIEGER WHITE STONE

White Stone to seria naczyń wykonana z odlewanego aluminium, czyli materiału niewrażliwego na odkształcenia czy zmiany temperatury. Wewnętrzna część garnków naczyń pokryta jest 3-warstwową, nieprzywierającą powłoką granitową Greblon C3 Granite. Dzięki swojej chropowatej powierzchni garnki nadają się idealnie nawet do przyrządzania panierowanych dań. W naczyniach umieszczono pełny dysk indukcyjny, co pozwala zwiększyć wydajność energetyczną nawet o 40 procent. Dołączone do nich pokrywki wykonano z hartowanego szkła i wyposażono w metalowe uchwyty, dlatego mogą być bez obaw użytkowane w piekarniku.

ZWIEGER KLASSIKER

Klassiker to seria garnków wykonanych ze stali nierdzewnej SS 304. Zaletą tego tworzywa jest odporność na zarysowania i wgniecenia, a także brak reakcji w połączeniu z kwasami zawartymi z żywności. Trójwarstwowe dno jest wzmocnione aluminiowym dyskiem, co w połączeniu z 6-milimetrowym ściankami gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła. Garnki Klassiker możemy stosować na wszystkich rodzajach kuchenek oraz myć w zmywarce. Są one wyposażone w pokrywki z hartowanego szkła, dzięki którym gotowanie jest znacznie szybsze, a także w poręczne uchwyty.

ZWIEGER OBSIDIAN

Garnki Obsidian są wykonane z odlewanego aluminium, czyli z najtrwalszego materiału odpornego na uszkodzenia i zmiany temperatury. Produkty z tej serii posiadają 3-warstwową powłokę nieprzywierającą Greblon C3+. Zewnętrzna powłoka to czarny, silikonowy lakier żaroodporny. Garnki nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek. Ich dno wykonano w technologii pełnej indukcji, co zwiększa wydajność energetyczną o około 40 procent. Garnki Obsidian nie zawierają szkodliwych składników oraz niklu, dlatego są wyjątkowo bezpieczne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here