Fizjoterapia - studia sposobem na życie

Studiowanie na kierunku fizjoterapia kształtuje postawę, dzięki której nabywa się wyjątkowego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. Osoby, studiujące fizjoterapię poznają nieoceniony wpływ aktywności fizycznej wraz z jej odpowiednimi uwarunkowaniami, na zdrowie i kondycję ciała. Fizjoterapia studia to kierunek, który pozwala poznać oraz uczy zastosowania technik ćwiczeń czynnych i biernych w przypadkach pourazowych, pozabiegowych, u osób przewlekle chorych, stale unieruchomionych oraz u sportowców. Mazowiecka Uczelnia Medyczna, w której kształcenie odbywa się na kierunku fizjoterapia w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym, na studiach jednolitych magisterskich, ułatwia wgłębienie się w filozofię i praktykę zawodu fizjoterapeuty, umożliwiając bezpośredni kontakt z kołami zainteresowań oraz naukowymi. Dostęp do nowoczesnego sprzętu oraz znakomitych placówek medycznych, w których można zrealizować praktyki zawodowe jest dużym atutem.

Dlaczego Mazowiecka Uczelnia Medyczna?

Kształcenie w Mazowieckiej Uczelni medycznej zapewnia przyjazną atmosferę, nowoczesne, doskonale wyposażone pomieszczenia, a przede wszystkim doświadczoną, wybitną kadrę. Tym, co wyróżnia fizjoterapię w MUM jest wyjątkowa oferta zajęć, które w 10% można wybrać samemu, przygotowując się do ukierunkowanej, przyszłej pracy zawodowej. Fizjoterapeuci  po studiach magisterskich będą przygotowani do samodzielnej pracy oraz współpracy w ramach zespołów opieki medycznej nad pacjentami w różnych stanach niesprawności. Na zajęciach można poznać zasady działania sprzętów, pomocnych w pracy fizjoterapeuty oraz zgłębić podstawy wiedzy ekonomicznej, umożliwiającej założenie działalności gospodarczej.

Fizjoterapia, studia i co dalej?

Mazowiecka Uczelnia Medyczna zapewnia rozwój po uzyskaniu stopnia naukowego magistra fizjoterapii. Studia podyplomowe medyczne to możliwość pogłębiania wiedzy w ściśle ukierunkowanej dziedzinie, zapewniającej nabywanie znakomitych kompetencji. W zawodzie fizjoterapeuty rozwój oraz bieżące nowinki są niezwykle ważne, aby móc na nowoczesnym, wysokim poziomie świadczyć swoje usługi. Studia podyplomowe medyczne, oferowane przez Mazowiecką Uczelnię Medyczną to zróżnicowana oferta edukacyjna na najwyższym poziomie. Wybór studiów podyplomowych, związany z prowadzoną praktyką fizjoterapeutyczną umożliwi poszerzenie wiedzy i umiejętności w konkretnej dziedzinie oraz zapewni uzyskanie dyplomu, potwierdzającego kwalifikacje. Dodatkowy dokument będzie stanowił ważny element  życiorysu zawodowego oraz znakomite potwierdzenie umiejętności w przypadku samodzielnej praktyki fizjoterapeutycznej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here